Alpukagöl Parkevleri

Akıllı Ev Sistemi

Tam akıllı ev altyapısana sahip ışık, perde, güvenlik kontrollü daireler

Dayanıklı dış cephe kaplaması

Alpukagöl Parkevleri özel olarak her türlü iklim koşullarına dayanıklı materyaller ile kaplanmıştır. Bu materyaller sayesinde dış cephelerimiz yıllar boyunca sağlamlığını koruyacak, enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Açık ve kapalı otopark seçenekleri

Her daire için 2 araç kapasiteli otoparklar

Geniş ve ferah daireler

4+1, 178m² geniş iç hacime sahip, konforlu daireler

Yatırımın yeni adı Alpukagöl Parkevleri

 

Alpukagöl Parkevleri, size her şeyden önce hayattan daha fazlasını istemekte ne kadar haklı olduğunuzu , bir ömür boyu hayalini kurduğunuz hayatın "hakkınız" olduğunu anlatır.

Size özel göl manzarası

14 katlı, 2 bloktan oluşan Alpukagöl Parkevleri size özel göl manzaralı, hayatı evinize davet eden ayrıcalık ve keyif dolu detaylarıyla önce eviniz sonra kazandıran yatırımınız olacak.

Bırakın oynayıp eğlensinler, bırakın boy atıp büyüsünler

Gelin, her türlü riskten uzak, doğayla iç içe bir ortamda, yarın büsbütün onların olacak bir Dünya'nın sağlıklı ve mutlu bireylerini elbirliğiyle büyütelim; gelşin her sabah Dünya'yı bir daha onlara verelim!

İç Mimari

 

4+1, 178m² iç hacime sahip Alpukagöl Parkevleri daireleri size ferah ve kullanışlı yaşam alanları sunmaktadır. 

Daireler bir çok kaliteli malzemeler bir araya getirileren oluşturulmuştur. Örneğin, çözüm ortaklarımızdan olan Miele ankastre ürünleri Alpukagöl Parkevleri'nin mutfaklarında kullanılmış olup uzun yıllar boyunca daire sakinlerine hizmet verebilecek kaliteye sahiptir. Mutfaklarda kullanılan bir diğer önemli materyal olan mutfak tezgahları Bianco marka olmakla birlikte, projede Bianco marka bataryalara da yer verilmiştir. 

Mutfak ve banyo dolapları Amerikan ceviz kaplamalıdır. 

İki adet olan banyolarımızda ise; Duravit marka gömme jakuzi, Hansgrohe marka Axor Strack organik batarya, Duravit marka klozetler ve Geberit marka rezervuarlar bulunmaktadır. Banyolarımızda zeminler ve duvarlar doğal emperador mermerler ile tamamlanmıştır.