Projelerimiz

Park Aluna

Alpuka İnşaat'ın mühendislik ve mimari deneyimleri Alpuka Park Aluna'yı hızla oluşturuyor. Alpuka İnşaat, dairenizde aradığınız her özelliği bulabilmeniz için; hatta aradığınız özelliklerin de ötesinde, bir ömür boyu sorun yaşamadan, huzur içerisinde yaşayabileceğiniz, kullanışlı dairelere sahip olabilmeniz için yoğun bir emek sergiliyor. Bu yoğun uğraşın meyvesi olan Alpuka Park Aluna, Yaşamkent'te bir yıldız gibi parlayacak. Alpukagöl Parkevleri projesinde de kusursuz detaylar üreten Alpuka İnşaat, Alpuka Park Aluna ile çıtayı bir kademe daha yukarıya taşıdı.

Detaylı İncele...

Alpuka Park Ören

Alpuka İnşaat'ın gözde projelerinden birisi olan Alpuka Park Ören'de, kaliteden kesinlikle taviz verilmedi. Kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark özelliklerine sahip yapıda Alpuka İnşaat'ın tarzına özel peyzaj alanları ve gölet gibi özellikler eksik tutulmadı. Tüm daireleri satılan projemize gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.

Detaylı İncele...

Alpukagöl Park Evleri

“Hayattan daha fazlasını istediğiniz bir açı...”
AlpukaGöl Parkevleri, size, her șeyden önce, hayattan daha fazlasını istemekte ne kadar haklı olduğunuzu, bir ömür hayalini kurduğunuz hayatın, “hakkınız” olduğunu anlatır. AlpukaGöl Parkevleri’nde gündüzleri olduğu kadar geceleri de, “göl”ün sadece kendine özgü dinginliği, sessizliği ve huzur veren atmosferiyle yașarsınız… Tertemiz, sağlık ve mutluluk tașan bir nefes gibi!

Detaylı İncele...

Alpuka Park 43

Alpuka İnşaat'ın modern mimari konsepti anlayışıyla, hareketli dış cephe tasarımı ile fark oluşturan projemiz Hatırlı Mimarlık tarafından çizilmiştir. Alpuka Park 43 projesi, farklılığıyla ve kalitesiyle bölgede yeni bir yaşam konsepti sunmaktadır.

Detaylı İncele...

Merkez Ofis

Hatırlı Mimarlık tarafından tasarlanan Alpuka Merkez Ofis, Türkiye'nin en prestijli 10 ofisinden birisi olarak gösterilmektedir. Uluslararası mimari tasarım yarışmalarında derece alan merkez ofisimizin tamamında yüksek kaliteli, modern materyaller kullanıldı. 4 katlı ofisimiz gün ışığını en verimli şekilde kullanabilmektedir. Kullanışlı ofislerimiz ve toplantı salonlarımız çalışanlarımızın ve misafirlerimizin konforunu, motivasyonunu olabilecek en yüksek seviyede tutabilmek için tasarlandı.

Detaylı İncele...